image

Nuvita Kalite Bütünlüğü

Nuvita, üstün hizmet anlayışı ve teknolojisi ile müşterilerine özel formülasyonlarda hazırlanan ürünlerini, en hızlı, en güvenli şekilde ulaştırmak için her gün kendisi, altyapısını ve makine donanımını geliştirmektedir.

Nuvita, Türkiye'nin en seri üretim hattını iş ortaklarına sunabilmek adına imkanları dahilinde üst düzey kaliteli üretim için yatırımlarını yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Nuvita ve AR-GE

Nuvita, her biri kendi alanında uzman eczacı, kimyager, biyolog ve laboratuvar teknisyenlerinden oluşan bir ekip ile çaılşmaktadır. Bu ekipteki her birey araştırma ve geliştirme kollarında uzmandır. Bu ekip son teknoloji ile donatılmış araştırma tesislerinde görevlerini sürdürmektedirler.

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Gıda takviyesi ürünleri üretiminde insan sağlığından sorumlu olduğumuz düşüncesi ile hareket ederek; kanun, yönetmelik, gıda kodeksi ve standartlara uygun kaliteli ve hijyenik, düzenli, denetimli ve sağlıklı ürünler üretiyoruz.

Nuvita Altın Kuralları

  • Müşteri memnuniyeti
  • Sürekli iyileştirme
  • Yasal mevzuatlara, gıda kodeksine uygunluk
  • Tam zamanında, doğru, kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek
  • Temel beslenme ilkelerine uygunluk

Dağıtım Kalitesi ve Detayı

Nuvita'da üretilmiş ve paketlenmiş ürünlerin en sağlıklı şekilde kullanıcılara ulaşabilmesi adına dağıtım kalitesine maksimum özen gösterilir. Fason gıda takviyesi ve kozmetik üretimini yapan bir firma olmanın ayrıcalığı ile tutulan kayıtlar her daim kontrole tabidir. Bu yüzden Nuvita'da üretilen tüm gıda takviyesi & kozmetik ürünleri güvenlidir.