• Çalışma saatlerimiz: 08:00 - 18:00
  • Bizi arayın +90 212 447 43 32
image

Nuvita' ya Hoşgeldiniz

Nuvita ilaç ve Kimya Sanayi Tic. A.Ş Marmara Sanayi Sitesi / İkitelli / İstanbul adresinde kurulmuş olup faaliyetlerini burada sürdürmektedir. Türkiye’nin önde gelen takviye edici gıda & kozmetik üretim firmalarından biri olan firmamız, doğru hammadde temini, iyi üretim koşulları ve etik pazarlama kurallarına uymayı en önemli değerler olarak benimsemiştir.

Üretim Tesisimizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda likit, softgel, kapsül, tablet, toz, şampuan, losyon ve krem formlarında fason gıda takviyesi & kozmetik üretimi yapılmaktadır.
Tesisimizde ISO 9001, ISO 22000 Gıda Güvenliği Kalite Standartlarında ve Helal Belgeli üretimler gerçekleştirilmektedir.

Nuvita İlaç olarak sürekli teknolojik atılım içerisinde olarak, mükemmellik anlayışımızı tüm iş ortaklarımızla paylaşmak, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenini kazanmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Nuvita ilaç ve Kimya Sanayi Tic. A.Ş. üretim tesisi ve üstün kalite anlayışı ile sektörde tercih edilen bir iş ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Firmamız, işletme ve ekipmana devamlı olarak yapılan yatırımlar, nitelikli insan kaynağının istihdam edilmesi ve eğitilmesi yoluyla sürekli olarak gelişmektedir.

image

Var olan üretim standartlarımızdan taviz vermeden, gerek iş ortaklarımız gerekse de tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken koşulsuz bir şekilde kaliteli üretim anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmeyi ilke ediniyoruz.

image

Nuvita'nın vizyonu, gıda takviyesi & kozmetik üretimi çerçevesinde, mükemmele ulaşmış bir üretim tesisi ile insan sağlığına hizmet etmektir.
Kullanmış olduğumuz teknoloji, yenilikçi ürünler ve geliştirmiş olduğumuz yeni formülasyonlar ile yurtiçi ve yurtdışından gelen tüm taleplere üstün hizmet anlayışımız ile cevap vermek.

Partnerlerimiz

İş ortaklarımızın her biri, bizim sahip olduğumuz tecrübe, bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Ve verdikleri hizmet standartlarının yükseltilmesi ve mükemmeliğin bir alışkanlık haline getirilmesi için bizi tercih ettiklerine inanıyoruz.
İş ortaklarımız, koruyucu ve önleyici gıda takviyesi ürünlerini pazarlayan firmalar, ürünleri test etmek için bizimle çalışan laboratuvarlar, uluslararası standart kuruluşları ve endüstri derneklerinden oluşmaktadır.
Fason üretimlerini yaptığımız firmalar

Orzaks
Vitasource
Milenyum İlaç
Nişantaşı medikal
Santasya
HSC Lab.
Abay
Zigavus Forte
Nuvita | Bir Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş. kuruluşudur.
© Copyright 2017 | Her Hakkı Saklıdır.